Solistka i  wokalistka. Ukończyła klasę fortepianu i gitary w szkole muzycznej I i II stopnia. Animator kultury w zakresie specjalności teatralnej – ukończyła Państwowe Pomaturalne Studium Kształcenia Animatorów Kultury we Wrocławiu.

Nagrywała muzykę do serialu TVP („Gorący Temat”), do bajek („Kropelka”), do reklam (radio, telewizja), dla Polskiego Radia (słuchowiska muzyczne), dla potrzeb teatrów („Betlejem Polskie”, „Kochanek”) i filmów fabularnych („Zerwany”, reż. Jacek Filipiak.) Bierze udział w licznych projektach artystycznych – „Kolędy Sercem malowane”, „Cztery pory miłości” z zespołem The Wellness Sound.

W 2008 roku brała udział w gośninnych nagraniach kolędowych, co zaowocowało wygraniem konkursu świątecznego na portalu www.fabrykazespolow.pl – kolędą „Cicha Noc” zdobyła uznanie słuchaczy, udzieliła wywiadu portalowi fabryka zespołów oraz wygrała tydzień w warszawskim studio nagrań.

Systematycznie współpracuje z Centrum Sztuki Impart jako wokalistka i nauczycielka śpiewu. Finalistka kilku prestiżowych konkursów, w tym – reaktywowanego po latach – Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze. Uwielbia spiewać jazz, piosenkę aktorską i rosyjskie romanse.