Jest absolwentką Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Laureatka wielu festiwali ogólnopolskich i międzynarodowych.Swoje pierwsze kroki stawiała na deskach Teatru Narodowego w musicalach dziecięcych. Przez dziesięć lat śpiewała w zespole wokalnym „Balbiny” w programie TVP1 „Od przedszkola do Opola”,towarzysząc małym wykonawcom w chórkach. Jest również laureatką programów takich jak :”Idol”, „Droga do gwiazd” czy „Szansa na sukces”.

Była wokalistką w zespole Marcina Urbana w programie TVP2 „Tak to leciało”. Od 2000 roku pracuje w krakowskim studio„Nieustraszeni Łowcy Dźwięków” zajmującym się produkcją dźwiękową i muzyczną na potrzeby współczesnych mediów elektronicznych, gdzie użycza głosu do spotów reklamowych i jingli radiowych m.in. „Radio Złote Przeboje” i „Pop Lista” Rmf fm”.Śpiewała z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej min. z Andrzejem Piasecznym, Mieczysławem Scześniakiem, Kasią Kowalską. Na stałe współpracuje z Magdą Steczkowską.

Wraz z chórem Piotra Kupichy wygrała pierwszą edycję programu „Bitwa na glosy” reprezentując Katowice, a rok później była chórmistrzem szesnastki Kamila Bednarka, zwycięzcy drugiej edycji tego programu. Obecnie nagrywa swój debiutancki album.