Współpracuje z wieloma organizacjami kulturalno-społecznymi. Na co dzień zajmuje się głównie fotografią reklamową, ślubną i teatralną. Wciąż wzbogaca swoje doświadczenie oraz umiejętności graficznej edycji obrazu. Nie naśladuje trendów, lecz je tworzy.

  • Fotografia reklamowa:

To głównie fotografia wnętrza pomieszczeń biurowych, hoteli i restauracji oraz fotografia produktowa i tworzenie panoramy360 tzw. wycieczek wirtualnych

  • Fotografia biznesowa :

Czy też korporacyjna to profesjonalne przedstawienie wizerunek kadry Twojej firmy. Na życzenie Klienta sesja może zostać wzbogacona o kompetencje stylisty i wizażysty. Przedsięwzięcie uwzględnia koordynację każdego detalu fotografii: kolorystyka i właściwy dobór ubioru, akcesoria charakterystyczne dla danej branży, oświetlenie i obróbka graficzna. 

  • Fotografia lotnicza:

Alternatywa wobec wysokich kosztów wynajmu helikoptera w celu zaprezentowania obiektów z nieco innej perspektywy. W szczególności zdjęcia budynków, terenów inwestycyjnych czy charakterystycznych miejsc turystyczno – krajobrazowych danego regionu czy miasta.

  • Fotografia ślubna:

Zawsze kreatywne rozwiązania, paleta ciekawych pomysłów na scenerię sesji ślubnej oraz zaawansowana obróbka cyfrowa Państwa zdjęć.

  • Fotografia rodzinna:

Sesje ciążowe, dziecięce i rodzinne realizowane w Studio, plenerze lub mieszkaniu klienta. Podaruj sobie i dziecku pamiątkę.